ISPARTA SENİRKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AK PARTİ İLÇE YÖNETİMİNDEN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA ZİYARETİ

AK PARTİ İLÇE YÖNETİMİNDEN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA ZİYARETİ

Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Kadir HEYBELİ yönetim kurulu üyeleri Ayhan UMUTLU ve Kenan KATIRCI ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı. Kadir HEYBELİ "biz Ak PArti olarak her dönem birinci önceliğimiz Eğitim olmuştur. Eğitim ve eğitimin başarıya ulaşması için de ana unsur olan öğretmen, bizler için önemli ve kıymetlidir. Öğretmenlerimize olan sevgimiz ve saygımız bir gün değil bizim için daimidir. Bu nedenle bugün ilçemizde bulunan tüm okullara öğretmenler günü münasebetiyle çiçek göndererek tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladık. Ssayın Müdürümüzün ve Şube Müdürümüzün de öğretmenler gününü kutlamak için buradayız. Öğretmenler gününüzü kutlar çalışmalarınızda başarılar dileriz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da eğitim alanında bize düşen bir görev olursa herzaman yanınızdayız" dedi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin TURAÇ´ta "Sayın Başkanımıza ve değerli arkadaşlarına bu nazik ziyaretleri ve okullarımıza ayrı ayrı göndermiş oldukları çiçekler için teşekkür ediyorum. Başkanımızın da söylediği gibi son 16 yıl içerisinde eğitim alanında gerçekleştirilen çalışmalar ve yapılan reformlar, biz öğretmenlere sağlanan imkanlar adeta bundan önceki yılların tamamından daha fazla. Her yıl bütçeden bakanlıklara ayrılan payda öncelik Milli Eğitim Bakanlığımızın oldu. Okullarımızın fiziki imkanlarından, öğrencilerimize sağlanan imkanlara bir çok alanda devrim niteliğinde sayılacak gelişmeler bu son on altı yılda oldu. Tüm bu gelişmelerde biz öğretmenlerin çalışmalarını kolaylaştırdığı gibi eğitimin niteliğini artırdı. Bu gelişmelerin yanı sıra son yıllarda uygulamaya konulan her ilden bir öğretmenin katılımı ile oluşan öğretmenler ekibinin Milli Eğitim Bakanlığımızın yanı sıra Türkiye Büyük Millet Meclisi´nde ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde ağırlanıyor olması ve bizzat Sayın Cumhurbaşkanımız tarafında kabul ediliyor olması bizler için onur verici hususlardır. Tüm bu güzellikler için şahsınız nezdinde tüm camiaya teşekkür ediyorum" dedi.

Şube Müdürümüz Sayın Rıdvan ŞAHİN´de Ak Parti heyetine bu anlamlı ziyaretleri için teşekkür etti.

27-11-2018

Hükümet Konağı Kat3 Senirkent ISPARTA - 0246 511 48 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.