ISPARTA SENİRKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Büyükkabaca Belediye Başkanı Sayın Ali İhsan TEMURÇİN İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti.

Büyükkabaca Belediye Başkanı Sayın Ali İhsan TEMURÇİN İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin TURAÇ´ı Ziyaret ederek Büyükkabaca kasabamızda yeni açılacak olan Tarım Meslek Lisesi Hakkında görüş alışverişinde bulunan Büyükkabaca Belediye Başkanı Sayın Ali İhsan TEMURÇİN "Ben bir eğitim gönüllüsü olarak kasabamıza gelen eğitim hizmetlerine katkıda bulunmak, bu hizmetlerin etkili ve verimli kullanılmasına imkan hazırlamak için müdürlüğünüzle her konuda kordineli olarak çalışmaya hazırım. Belediyemizin her türlü imkanı okullarımızın hzimetine sunulmaktadır ve sunulacaktı. Yeni açılacak olan lisemizin modern bir binada eğitim hayatına başlayabilmesi için belediyemizce Meslek Yüksek Okulu için inşa edilen binayı geçici olarak lisemize tahsis edeceğiz. Bu okulumuza kayıt yaptıran öğrencilerimiz çevre düzenlemesiyle, mimarisiyle, gerektiğinde yurt olarak kullanılabilecek alanlarıyla modern bir binada eğitim alma şansı elde edeceklerdir. İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzle birlikte Sayın Kaymakamız Eşref AKÇA önderliğinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün kasabamızdaki eğitim kurumları ve eğitim faaliyetleri için gösterdikleri çaba ve gayretten dolayı Sayın Kaymakamımıza ve ekibine teşekkür edip şükranlarımızı arz ediyoruz. Bizde belediye olarak bugüğne kadar olduğu gibi bugünden sonra da elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz" dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin TURAÇ´ta "başkanımızın nazik ziyareti bizleri onurlandır. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Sayın Kaymakamımızın emirleri doğrultusunda ilçemize en güzel hizmeti vermek için çalışmayı kendimize bir görev bildik. Sizlerin eğitime olan ilginiz bizler için en büyük moral ve motivasyon kaynağı oldu olmaya da devam edecek. Ben inanıyorum ki bu bina müjdenizle birlikte Büyükkabaca Anadolu Mesleki ve Teknik Lisemiz etrafta gıpta ile izlenilecek bir lise olacaktı. İlimize ve ilçemize tekrar hayırlı uğurlu olsun" dedi.

 

22-01-2018

Hükümet Konağı Kat3 Senirkent ISPARTA - 0246 511 48 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.