ISPARTA SENİRKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSEMİZİN BÜNYESİNDE ADALET ALANI AÇILDI

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün girişimleri neticesinde olum sonuçlanan Adalet Alanı açma teklifimiz Adrese Dayalı Kayıt Sistemi ile birlikte önümüzdeki Eylül ayında Orta Öğretime (liseye) başlayacak öğrencilerimiz ve bu yıl dokuzuncu sınıfta okuyan öğrencilerimiz için büyük bir şans olacaktır.
ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSEMİZİN BÜNYESİNDE ADALET ALANI AÇILDI

2018/2019 Eğitim Öğretim Yılından İtibaren hizmet vermeye başlayacak olan ADALET ALANI birçok gencimiz için kısa vadede iş imkanı olacaktır. Kaymakamımız Sayın Eşref AKÇA önderliğinde ilçemize yeni değerler katmak, yeni ufuklar açmak amacıyla  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün girişimleri neticesinde olumlu sonuçlanan Adalet Alanı açma teklifimiz Adrese Dayalı Kayıt Sistemi ile birlikte önümüzdeki Eylül ayında Orta Öğretime (liseye) başlayacak öğrencilerimiz ve bu yıl dokuzuncu sınıfta okuyan öğrencilerimiz için büyük bir şans olacaktır.

Bu yıl ilk kez uygulanacak olan Adrese Dayalı Kayıt Sisteminde aynı eğitim bölgesinde yer aldığımız komşu ilçelerimiz Keçiborlu ve Uluborlu İlçemizde öğrenim gören öğrencilerimizinde tercih edip kayıt yaptırabileceği bir okul olması nedeniyle bölgeye hizmet verecek olan bu okulumuz ilçemiz için güzel ve önemli bir kazanımdır.

İlçemizde yer alan Meslek Yüksek Okulumuzun da bu gelişmeyi dikkate alarak kendi içinde Adalet Bölümü açması ile birlikte gençlerimiz ve ilçemiz için daha da önemli hale gelecek olan bu gelişmenin olumlu sonuçlanması için  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzden desteğini esirgemeyen Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Emre YILDIZ´a öğrencilerimiz adına teşekkür ediyoruz.

Adalet Alanının açılması ile birlikte okulumuzdaki öğrenci sayısının önemli oranda artacağı tahmin edilmektedir.

 

25-03-201825-03-201825-03-2018

Hükümet Konağı Kat3 Senirkent ISPARTA - 0246 511 48 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.