ISPARTA SENİRKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

CUMHURİYET İLKOKULU TARAFINDAN DERS İÇİ ETKİNLİKLER SERGİSİ DÜZENLENDİ

CUMHURİYET İLKOKULU TARAFINDAN DERS İÇİ ETKİNLİKLER SERGİSİ DÜZENLENDİ

     Cumhuriyet İlkokulunda öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin katkılarıyla 06.03.2015 tarihinde ders içi etkinlik çalışmalarının ve ikramların olduğu sergi düzenlendi. Sergiye İlçemiz Kaymakamı Mehmet SAYIN,Garnizon Komutanı Yücel ARDAHANLIOĞLU Belediye Başkanı Erol CİVELEKOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü A. Ragıp ERTEKİN, Senirkent MYO Genel Sekreteri V. Mustafa SONKAYA ve okul İdarecilerimizinde katıldığı Sergi açılış programı istiklal Marşı ve Saygı duruşu, Okul Müdüresi Havva ULÇAN´ın konuşması, öğrencilerin şiir okuması ve dans gösterileri ile devam etti. Katılım ve ilginin yoğun olduğu Serginin Açılışı İlçemiz Kaymakamı Mehmet SAYIN tarafından gerçekleştirildi.

    Okul Yönetimine, Velilerimize, Öğretmen ve Öğrencilerimize bu etkinliklerinden dolayı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

CUMHURİYET İLKOKULU SERGİCUMHURİYET İLKOKULU SERGİCUMHURİYET İLKOKULU SERGİCUMHURİYET İLKOKULU SERGİCUMHURİYET İLKOKULU SERGİCUMHURİYET İLKOKULU SERGİCUMHURİYET İLKOKULU SERGİCUMHURİYET İLKOKULU SERGİCUMHURİYET İLKOKULU SERGİCUMHURİYET İLKOKULU SERGİCUMHURİYET İLKOKULU SERGİ.CUMHURİYET İLKOKULU SERGİ.CUMHURİYET İLKOKULU SERGİCUMHURİYET İLKOKULU SERGİ.CUMHURİYET İLKOKULU SERGİ..

Hükümet Konağı Kat3 Senirkent ISPARTA - 0246 511 48 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.