ISPARTA SENİRKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dr. İsmail Hakkı Örmeci Anadolu Lisesi Müdürümüz Sayın Cengiz KARAKAYA´ya yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Dr. İsmail Hakkı Örmeci Anadolu Lisesi Müdürümüz Sayın Cengiz KARAKAYA´ya yeni görevinde başarılar diliyoruz.

2014 aralık ayından bu güne üç yıl süresince Dr. İsmail Hakkı Örmeci Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevini başarıyla ve özveriyle yürüten Sayın Cengiz KARAKAYA kendi isteği ile bu görevinden ayrılarak Yalvaç İlçemize tayin oldu. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz. İlçemizde ve okulumuzda görev yaptığı süre içerisinde mesai saati nedir bilmeden gece gündüz okulumuz ve ilçemiz için hizmet etme çabası gösteren Cengiz KARAKAYA kendisine emanet edilen okulumuza, öğrencilerimize ve öğrenci velilerimize karşı hep vijdani bir sorumlulukla görev yapmıştır. Üç yıl içerisinde bir çok güzel çalışmaya imza atan Cengiz KARAKAYA kendi isteği ile okulumuzdaki görevinden ayrılarak Yalvaç ilçemize tayin istemiştir. Cengiz Bey´e yeni görevinde ve bundan sonraki yaşamında başarılar ve mutlulaklar diliyor okulumuza ve ilçemize olan katkıları nedeniyle kendisine şükranlarımızı sunuyoruz.

09-12-201709-12-2017

Cengiz KARAKAYA´nın kısa öz geçmişi:

1974 yılı Afyonkarahisar/Şuhut/Başören Köyü doğumluyum. İlkokulu Başören köyü ilkokulunda, Ortaokul ve Liseyi Şuhut İmam Hatip Lisesi Ortaokul ve Lisesinde okudum. 2000 yılında   İstanbul üniversitesi-Edebiyat Fakültesi-Tarih bölümünden mezun oldum. Kars´ta 2006 yılına kadar görev yaptım. 2006 yılından itibaren Isparta-Senirkent-Büyükkabaca ÇPL, Senirkent ÇPL, Senirkent Anadolu Lisesinde idari görevlerde bulundum. 2010 yılında Keçiborlu Anadolu İHL Müdür yardımcılığı görevine, 2011 yılında Keçiborlu Senir Lisesi Müdürlüğüne atandım. 04/12/2014 - 08/12/2017 tarihleri arasında üç yıl Senirkent İsmail Hakkı Örmeci Anadolu Lisesi´nde Okul Müdürü olarak görev yaptım.

Hükümet Konağı Kat3 Senirkent ISPARTA - 0246 511 48 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.