ISPARTA SENİRKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DR. TAHSİN TOLA ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ ERASMUS+ PROJELERİ KAPSAMINDA İSPANYA´ YA GİDİYOR

DR. TAHSİN TOLA ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ ERASMUS+ PROJELERİ KAPSAMINDA İSPANYA´ YA GİDİYOR

     İlçemiz Okullarından Dr. Tahsin Tola Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Hazırlamış Olduğu ‘’AB Ülkelerinde Evde Bakım Hizmetlerinde Koruyucu, Tedavi ve Rehabilite Edici Bakım Girişimlerinin Öğrenilmesi’’ Konulu Proje Ulusal Ajans Tarafından Kabul Edilmiştir

      Dr. Tahsin Tola Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanarak 2014 teklif çağrısı döneminde Ulusal Ajans’a sunulan ve Avrupa Birliği mali yardımları kapsamında kabul edilen ‘’AB Ülkelerinde Evde Bakım Hizmetlerinde Koruyucu, Tedavi ve Rehabilite Edici Bakım Girişimlerinin Öğrenilmesi’’ adlı proje kapsamında, Isparta Tümay-Yavuz Ali Ergun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Alanya Cemile Kuyumcu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin de ortak olduğu toplam 48 hemşirelik bölüm öğrencisi ve 3 alan öğretmeni 3 haftalık periyot ile yurtdışında staj yapacaklardır.

     Projenin uygulanma sürecinde; Isparta Tümay-Yavuz Ali Ergun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hasta Bakımı bölümü öğrencileri 08.02.2015-28.02.2015 tarihleri arasında İtalya/Modena’da Iscom Formazione Modena kurumunda, Alanya Cemile Kuyumcu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hemşirelik bölümü öğrencileri 28.06.2015-18.07.2015 tarihleri arasında Almanya/Berlin’de EURO-CERT Academy gGmbH kurumunda, Senirkent Dr. Tahsin Tola Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hemşirelik bölümü öğrencileri ise 31.05.2015-20.06.2015 tarihleri arasında İspanya/Marbella HC Hospitales S.L.U. kurumunda 3 haftalık süreli staj yapacaklardır.

 

      Başta Dr. Tahsin Tola Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Uğur YAVUZ ve proje koordinatör öğretmeni Nebiye DEMİRCİ olmak üzere bütün çalışanları ve öğrencilerimizi destekliyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Hükümet Konağı Kat3 Senirkent ISPARTA - 0246 511 48 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.