ISPARTA SENİRKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DR TAHSİN TOLA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN ERASMUS+ PROJESİ

DR TAHSİN TOLA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN ERASMUS+ PROJESİ

İlçemiz Okullarından Dr. Tahsin Tola Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Hazırlamış Olduğu “Çocuk ve Yaşlı Katili Pnömonide Hemşirelik Girişimlerinin AB Düzeyinde Öğrenilmesi”konulu Proje Ulusal Ajans Tarafından Kabul Edilmiştir

Dr. Tahsin Tola Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanarak 2015 teklif çağrısı döneminde Erasmus+ Programı, Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personelinin Öğrenme Hareketliliği faaliyet alanı çerçevesinde Türkiye Ulusal Ajans tarafından uygulanmaya değer bulunan “Çocuk ve Yaşlı Katili Pnömonide Hemşirelik Girişimlerinin AB Düzeyinde Öğrenilmesi”adlı proje kapsamında, Dr. Tahsin Tola Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Ankara Özel Koru Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden ortak olduğu toplam 18 hemşirelik bölüm öğrencisi ve 2 alan öğretmeni 22 Kasım-13 Aralık 2015 tarihleri arasında İspanya’nın Marbella şehrinde staj yapacaklardır.

 

Başta Dr. Tahsin Tola Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Uğur YAVUZ ve proje koordinatör öğretmeni Nebiye DEMİRCİ olmak üzere bütün çalışanları ve öğrencilerimizi destekliyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Hükümet Konağı Kat3 Senirkent ISPARTA - 0246 511 48 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.