ISPARTA SENİRKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Kurumları Müdürleri Kurulu Toplandı

Eğitim Kurumları Müdürleri Kurulu Toplandı

Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurulları ve Zümreler Yönergesi gereği yarıyıl tatilinin ikinci haftasında yapılması gereken "Eğitim Kurumları Müdürleri Kurulu" İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin TURAÇ başkanlığında Toplandı.

Toplantıda ilk olarak e-müfredat modülü tanıtılarak eğitim kurumu müdürlerimizin yapması gereken iş ve işlemler tanıtıldı. Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurulları ve Zümreler Yönergesi ve Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Bölgeleri Yönergeleri Tanıtıldı. Her iki yönerge kapsamında yapılması gereken iş ve işlemlerin takvimine uygun olarak yapılması istendi.

Ayrıca birinci yarıyılın genel bir değerlendirmesi yapılarak ikinci yarıyıl için alınması gereken önlemler ve yapılacak çalışmalar planlandı. Okullarımızdaki öğretmen durumu görüşülerek ilk dersten itibaren sorunsuz bir şekilde derse başlamak için hazırlıklar gözden geçirildi.

Ücretli öğretmen dağılımı ve birden fazla okulda derse girecek kadrolu öğretmenlerin durumu görüşüldü. Okul Müdürlerimiz okulların ikinci yarıyıla hazır olduğunu belirtti.

 

 

05-02-201805-02-201805-02-2018

Hükümet Konağı Kat3 Senirkent ISPARTA - 0246 511 48 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.