ISPARTA SENİRKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İHH VAKFI ISPARTA İL YÖNETİM KURULU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

İHH Vakfı Isparta İl Yönetim Kurulu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin TURAÇ´ın makamında ziyaret ederek Hayırlı Olsun dileklerini ilettiler. Yönetim Kurulu Başkanı tarafından vakfın faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Ortaklaşa yapılabilecek çalışmalar üzerinde duruldu. 
İHH VAKFI ISPARTA İL YÖNETİM KURULU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

İHH Vakfı Isparta İl Yönetim Kurulu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin TURAÇ´ın makamında ziyaret ederek Hayırlı Olsun dileklerini ilettiler. Yönetim Kurulu Başkanı tarafından vakfın faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Ortaklaşa yapılabilecek çalışmalar üzerinde duruldu. Vakfın şuan aktif olarak yürüttüğü kampanyalar hakkında bilgi verildi. Özellikle "Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" projesi üzerinde durularak bu proje kapsamında okullarımızda yapılabilecek çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu. Vakfın ziyaretinden çok memnun olduğunu belirten ilçe milli eğitim müdürümüz Hüseyin TURAÇ faaliyetlerini yakından bildiğim ve takdirle karşıladığım bir vakfımızın vakit ayırarak buraya teşrif etmesi bizleri fazlasıyla sevindirdi ve onure etti. İlçemizde yürüteceğiniz her faaliyetinizde mümkün olan her yardımı sağlayarak sizlere destek olmak bizim görevimizdir. Bu nedenle elimizden gelen her yardımı yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Projelerinizin tanıtılması ve özellikle "Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" projenizin yakından takipçisi ve gönüllü destekçisi olacağım dedi.

 

22-12-201722-12-201722-12-2017

Hükümet Konağı Kat3 Senirkent ISPARTA - 0246 511 48 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.