ISPARTA SENİRKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İş Birliği Komisyonu Toplantısı yapıldı.

İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İş Birliği Komisyonu Toplantısı yapıldı.

İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İş Birliği Komisyonu Toplantısı Kaymakamlık toplantı salonunda ilçemiz Kaymakamı Sayın Mehmet SAYIN başkanlığında toplandı.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Cengiz ARSLAN katılımcıları 2014/2015 döneme dair alınan kararlar ve kurslar hakkında Brifing ve 2015/2016 döneminde açılması planlanan kurslar hakkında bilgi verdi.

İlçe Milli eğitim müdürü A.Ragıp ERTEKİN kurumlar arasında işbirliği ve koordinasyonun sağlanması, etkinliklerin birlikte planlanması ve verimliliğin artırılması halk eğitimi planlanmasında öncelik faktör olması görüşünü benimsediklerini belirtti.

Toplantıda Kaymakam Mehmet SAYIN  farklılık yaratmak acısından ilçemiz ve köylerimizde daha önceki yıllarda yapılıp şimdi unutulmuş olan el sanatları ve işçiliklerin ortaya çıkarılması için gerekli çalışmaların önemine değindi. Ayrıca farklılık yaratan bu çalışmaların ele alındığı projelerin hayata geçirilmesi Hayat Boyu Öğrenmeye’ de mutlak katkı sağlayacak ve en önemli etken olacaktır dedi.

 

Komisyon üyelerinin konuya dair görüşlerinin ardından Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İş Birliği Komisyonu 2. Toplantısı tamamlandı     

İLÇE HAYATBOYUİLÇE HAYATBOYUİLÇE HAYATBOYUİLÇE HAYATBOYUİLÇE HAYATBOYU

Hükümet Konağı Kat3 Senirkent ISPARTA - 0246 511 48 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.