ISPARTA SENİRKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HÜSEYİN TURAÇ YÜKSELİŞ ORTA OKULU VELİLERİ İLE GÖRÜŞTÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin TURAÇ Yükseliş Orta Okulu Öğrenci Velileri ile bir araya gelerek destekleme ve yetiştirme kursu hakkında bilgi verdi.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HÜSEYİN TURAÇ YÜKSELİŞ ORTA OKULU VELİLERİ İLE GÖRÜŞTÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin TURAÇ Yükseliş Orta Okulu Öğrenci Velileri ile bir araya gelerek destekleme ve yetiştirme kursu hakkında bilgi verdi. "Sizlerle ortak noktamız öğrencilerimizin ve ülkemizin geleceğidir. Bizler öğrencilerimizi hayata ve bir üst öğrenim olan orta öğretime en iyi şekilde hazırlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Başarı sizin, bizim ve öğrencilerimizin ortak ürünü olacaktır. İktidara geldi günden bugüne öğrencilerimize ders kitapları bedava dağıtan hükümetimiz bildiğiniz gibi dershaneleri de kapatarak artık ücretsiz kurs vermektedir. Önceliğimiz öğrencilerimizi erdemli bir insan olarak kendi değerlerini bilen ve yaşayan bireyler olarak yetiştirmektir. Bu amaçla ihtiyaç duydukları her alanda onlara destek olmayı bir sorumluluk olarak görüyoruz. Bu nedenle de okullarımızda açtığımız destekleme ve yetiştirme kurslarımıza tüm öğrencilerimizin devam etmesini istiyoruz. Taşımalı öğrenci olduğu için hafta sonu kurslara gelemeyen öğrencilerimiz için kaymakamımız Sayın Eşref AKÇA´nın desteği ile bu haftadan itibaren servis bırakmış bulunuyoruz. Sayın KAymakamımız liderliğinde bizler bu kadar fedakarlık yapıp her türlü imkanı sizin ve öğrencilerimizin hizmetine sunarken lütfen sizde bize destek olun ve öğrencilerimizi bu kurslara gönderin" dedi. 

 

18-03-201818-03-201818-03-201818-03-201818-03-201818-03-2018

Hükümet Konağı Kat3 Senirkent ISPARTA - 0246 511 48 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.