ISPARTA SENİRKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HÜSEYİN TURAÇ´TAN YÜKSELİŞ VAKFINA İADE İ ZİYARET

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin TURAÇ Senirkent Yükseliş Vakfı´na iade i ziyarette bulundu. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mehmet Zeki KILIÇ ile birlikte gerçekleştirilen ziyarette Yükseliş Vakfı Başkanı Sayın Uğur Ziya ÖRMECİ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Mehmet Ali KARCI, Şaban İLİKSİZ, Erdal ULUKAN, Erkan TÜRKER ve Müjdat UMUTLU hazır bulundular.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HÜSEYİN TURAÇ´TAN YÜKSELİŞ VAKFINA İADE İ ZİYARET

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin TURAÇ Senirkent Yükseliş Vakfı´na iade i ziyarette bulundu. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mehmet Zeki KILIÇ ile birlikte gerçekleştirilen ziyarette Yükseliş Vakfı Başkanı Sayın Uğur Ziya ÖRMECİ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Mehmet Ali KARCI, Şaban İLİKSİZ, Erdal ULUKAN, Erkan TÜRKER ve Müjdat UMUTLU hazır bulundular. İlçenin eğitimi, okulların genel durumu hakkında görüş alış verişinde bulunulan ziyaret sırasında ilçemize yeni kazandırılan Adalet Meslek Lisesi´nin ilçeye olan katkısı üzerinde duruldu.

 27-03-201827-03-201827-03-2018

Hükümet Konağı Kat3 Senirkent ISPARTA - 0246 511 48 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.