ISPARTA SENİRKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ISPARTA VALİMİZ SAYIN VAHDETTİN ÖZKAN SENİRKENT´TE TURAN İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

ISPARTA VALİMİZ SAYIN VAHDETTİN ÖZKAN SENİRKENT´TE TURAN İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

     Sayın Valimiz Vahdettin ÖZKAN 13/03/2015 tarihinde İlçemizi ziyaret etti. Sayın Valimizin İlçemiz ziyaretine İl Özel İdaresi Genel Sekreteri,İl jandarma komutanı, İl Emniyet müdürü, İl Milli Eğitim Müdürü, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü, Orman Bölge Müdürü ve diğer İl Müdürleri ile birlikte katıldı.

    Hükümet Konağı´nda Sayın Valimize Kaymakamımız Mehmet SAYIN tarafından Kaymakamlık toplantı salonunda İlçemizin Brifingi sunuldu. Daha sonra Sayın Valimiz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı Turan İlkokulunu ziyaret etti. Tarihi öneme sahip Turan İlkokulu Binasında incelemelerde bulunan Sayın Valimize, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz A. Ragıp ERTEKİN Turan ilkokulu binası ve restorasyonu hakkında bilgi verdi. 

ISPARTA VALİMİZ SAYIN VAHDETTİN ÖZKAN IN İLÇEMİZİ ZİYARETİISPARTA VALİMİZ SAYIN VAHDETTİN ÖZKAN IN İLÇEMİZİ ZİYARETİISPARTA VALİMİZ SAYIN VAHDETTİN ÖZKAN IN İLÇEMİZİ ZİYARETİISPARTA VALİMİZ SAYIN VAHDETTİN ÖZKAN IN İLÇEMİZİ ZİYARETİ

. 

Hükümet Konağı Kat3 Senirkent ISPARTA - 0246 511 48 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.