ISPARTA SENİRKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAYMAKAMIMIZ SAYIN ALİ ERDOĞAN´DAN OKULLARIMIZA ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETİ

Kaymakamlık Makamı tarafından öğretmenlerimiz için hazırlanan öğretmenler günü hediyeleri kaymakamımız Sayın Ali ERDOĞAN tarafından öğretmenlerimize takdim edildi.
KAYMAKAMIMIZ SAYIN ALİ ERDOĞAN´DAN OKULLARIMIZA ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETİ

Sayın Kaymakamımız okullarımızı ziyaret ederek öğretmenlerimizin, "Öğretmenler Gününü" kutladı.Kaymakamlık Makamı tarafından öğretmenlerimiz için hazırlanan hediyeler kaymakamımız Sayın Ali ERDOĞAN tarafından öğretmenlerimize takdim edildi. Kaymakamımız Sayın Ali ERDOĞAN "konusu insan ve insanlığa hizmet olan her meslek zordur. Sizlerde bu zor işlerden birini, öğretmenlik mesleğini fedakarca ifa ediyorsunuz. Öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyorsunuz ve Senirkentli hemşehrilerimize hizmet ediyorsunuz. Hiçbir hediye öğretmenin emeğine karşılık olamaz. Ancak bizler, sizleri ziyaret ederek emeğinizin ve çalışmalarınızın farkında olduğumuzu göstermek istedik. Kaymakamlık makamının kapısı hergün, her an hepinize açık. Herhangi bir probleminiz olduğunda ya da bir öneriniz olduğunda rahatlıkla gelip bizlere fikirlerinizi açıklayabilirsiniz. Bilin ki sizleri en güzel şekilde karşılayıp uğurlamaktan memnuniyet duyacağız. Bu duygularla hepinizin öğretmenler gününü kutluyorum ve sizler için hazırladığımız hediyeleri takdim etmek istiyorum. Yoğun çalışma programımız nedeniyle her okul türünden bir okulu ziyaret edeceğiz, diğer okullarımız ve öğretmenlerimiz için hazırlamış olduğumuz hediyeleri de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz kendilerine ulaştırılacak" dedi.

Kaymakamımız Sayın Ali ERDOĞAN okul ziyaretleri sırasında anaokulu öğrencilerimize de yakın ilgi göstererek bir süre öğrencilerimiz ile sohbet etti.

Öğretmenlerimiz Sayın Kaymakamımızın bu jestinden çok mutlu olduklarını belirterek Sayın Kaymakamımıza teşekkürlerini arz ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin TURAÇ´ta "ilçemizde görev yapan 218 öğretmen adına Kaymakamımız Sayın Ali ERDOĞAN´a okullarımıza ve öğretmenlerimize göstermiş olduğu ilgi ve alaka için, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yapmış oldukları bu güzel jest için çok teşekkür ediyorum ve saygılarımı sunuyorum. Sayın Kaymakamımızın bu iltifatına layık olmak için daha itinalı ve daha dikkatli bir şekilde görevimizi yapmaya çalışacağız. Teveccühlerine layık olmaya çalışacağız" dedi.

23-11-201823-11-201823-11-201823-11-201823-11-2018

Hükümet Konağı Kat3 Senirkent ISPARTA - 0246 511 48 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.