ISPARTA SENİRKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

REHBER ÖĞRETMENLERİMİZLE MADDE BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE KONULU TOPLANTI YAPILDI

Kaymakamımız Sayın Ali ERDOĞAN başkanlığında ilgili daire amirleri ile yapılan "Uyuşturucu ile Mücadele" toplantısı sonrası müdürlüğümüzce yapılacak çalışmaları koordine etmek amacıyla ilçemiz okullarında görevli rehber öğretmenlerimiz ile Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin TURAÇ başkanlığında toplantı yapıldı.
REHBER ÖĞRETMENLERİMİZLE MADDE BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE KONULU TOPLANTI YAPILDI

Kaymakamımız Sayın Ali ERDOĞAN başkanlığında ilgili daire amirleri ile yapılan "Uyuşturucu ile Mücadele" toplantısı sonrası müdürlüğümüzce yapılacak çalışmaları koordine etmek amacıyla ilçemiz okullarında görevli rehber öğretmenlerimiz ile Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin TURAÇ başkanlığında toplantı yapıldı. ToplantıdaoOkullarımızda Madde Bağımlılığı ile mücadele kapsamında yapılacak çalışmalar planlandı. Velilere ve öğrencilere yaşlarına uygun seminerler yapılması, tespit edilen öğrencilerle ve aileleri ile bireysel görüşmeler yapılması,  diğer kurumlarla irtibata geçilmesi gerekn durumların oluşması halinde bu krumlar ile hızlı bir şekilde irtibata geçilmesi, gerektiğinde okul polisine bilgi verilmesi kararlaştırıldı. (jandarması) İki aylık peryotlar halinde okullarımızda yapılan çalışmaların rapor halinde müdürlüğümüze gönderilmesi kararlaştırıldı.

 09-11-201809-11-2018

Hükümet Konağı Kat3 Senirkent ISPARTA - 0246 511 48 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.