ISPARTA SENİRKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRKİYE BİRİNCİLERİMİZLE BİRLİKTE İL MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİK

Dr.Tahsin Tola Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11.Sınıf Öğrencisi Ayşegül  KATIRCI Birlik Vakfı ile Kastamonu İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Kastamonu Göl Anadolu Lisesi Müdürlüğü, Genç Oğuz Atay Ulusal Hikâye Yazma Yarışmasında birinci olmuştur. Ayrıca Büyükkabaca Orta Okulu 8. Sınıf Öğrencisi Ayşegül ÇAKMAK Dinar Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Kaşgar´dan Dinar´a Divan-u Lügati´t Türk Türkçemiz Ulusal 11.Türkçe etkinlikleri kapsamında yapılan şiir yarışmasında birinci olmuştur. 
TÜRKİYE BİRİNCİLERİMİZLE BİRLİKTE İL MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİK

Dr.Tahsin Tola Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11.Sınıf Öğrencisi Ayşegül KATIRCI Birlik Vakfı ile Kastamonu İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Kastamonu Göl Anadolu Lisesi Müdürlüğü, Genç Oğuz Atay Ulusal Hikâye Yazma Yarışmasında birinci olmuştur. Öğrencimizin danışman öğretmenliğini Edebiyat Öğretmeni Ayşegül AĞUR yapmıştır.

12-05-2018

Ayrıca Büyükkabaca Orta Okulu 8. Sınıf Öğrencisi Ayşegül ÇAKMAK Dinar Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Kaşgar´dan Dinar´a Divan-u Lügati´t Türk Türkçemiz Ulusal 11.Türkçe etkinlikleri kapsamında yapılan şiir yarışmasında birinci olmuştur. Öğrencimizin Danışman Öğretmenliğini Türkçe Öğretmeni Betül KAHYE yapmıştır.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin TURAÇ,  Dr.Tahsin Tola Mesleki ve Teknik Adanolu Lisesi Müdürü Ali Ragıp ERTEKİN, Edebiyat Öğretmeni Ayşegül AĞUR, Türkçe Öğretmeni Betül KAHYE ve Türkiye Birincisi Öğrencilerimizle birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Ahmet YILDIRIM´ı ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz öğrencilerimizin başarısından duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik etti. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize bu ziyaret ve başarı anısına hediye takdim etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizlerde her iki okulumuzun elde ettiği bu başarıdan dolayı okul müdürlerimizi sorumlu öğretmenlerimizi ve şampiyon öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

 

12-05-201812-05-201812-05-2018

12-05-2018

Hükümet Konağı Kat3 Senirkent ISPARTA - 0246 511 48 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.