ISPARTA SENİRKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VELİLERİMİZLE BİRLİKTE KİTAP OKUDUK

Büyükkabaca 75.yıl İlkokulu´ndan güzel bir etkinlik. Sayın Kaymakamımız Eşref AKÇA´nın destekleri ile okullarımızda oluşturulan kitaplıklar kullanışmaya başlandı.
VELİLERİMİZLE BİRLİKTE KİTAP OKUDUK

Büyükkabaca 75.yıl İlkokulu´ndan güzel bir etkinlik. Sayın Kaymakamımız Eşref AKÇA´nın destekleri ile okullarımızda oluşturulan kitaplıklar kullanışmaya başlandı. Alınan kitapların amacına uygun olarak kullanılması ve velilere ulaşması için okullarımıza ve öğretmenlerimize büyük görev düşüyor. Bu görevin ve sorumluluğun bilincinde olan Büyükkabaca 75.yıl İlkokulu her şube için ayrı ayrı veli toplantısı yapıp kitapları tanıttı ve proje hakkında bilgi verdi. Kitap okuyan ailelere öğretmenlerimiz ve okul idarecilerimizle birlikte misafir olacağımız söylendi. Bu amaçla il aile ziyareti gerçekleştirilerek  4/A sınıfı öğrenci velilerinden sayın  Ramazan SAMANCI´nın evine misafir olundu. Aile ile yapılan eğitim sohbetinin ardından yarım saat süreyle evde televizyon kapatılarak anne Kader Samancı, baba Ramazan Samancı, öğrenci İsmail Samancı, öğretmenimiz Kübra Koçer DİPİ, Okul Müdürümüz Alper ÜNAL ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin TURAÇ birlikte kitap okudular.

Bu güzel tablonun oluşmasını sağladığı için, destek olduğu için Sayın Kaymakamımız Eşref AKÇA´ya teşekkür ediyoruz ve saygılar sunuyoruz.

 

 

19-01-201819-01-201819-01-201819-01-2018

Hükümet Konağı Kat3 Senirkent ISPARTA - 0246 511 48 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.