ISPARTA SENİRKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÜKSELİŞ ORTA OKULU YENİ BİNASINA TAŞINDI

Çok Programlı Lisemizin Senirkent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile birleşmesi ile boşa çıkan binada gerekli bakım onarım çalışmaları yapılarak Yükseliş Orta Okulumuz bu binaya taşındı.
YÜKSELİŞ ORTA OKULU YENİ BİNASINA TAŞINDI

Yükseliş Orta Okulumuz yeni binasına taşındı. Çok Programlı Lisemizin Senirkent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile birleşmesi ile boşa çıkan binada gerekli bakım onarım çalışmaları yapılarak Yükseliş Orta Okulumuz bu binaya taşındı. Öğrencilerimiz daha ferah bir mekanda ders işlemenin yanında Fen ve Bilgisayar Labaratuvarı olan, amacına uygun bir kütüphanesi, kantini olan bahçesinde oyun alanları olan, kendine ait kapalı spor salonu olan bir binada eğitim ve öğretimlerini sürdürecekler. Öğrencilerimizi yeni okullarında Okul Aile Birliği Başkanı Ayhan UMUTLU ve Şube Müdürümüz Rıdvan ŞAHİN ile birlikte karşılayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin TURAÇ "sizler herşeyin en iyisine layıksınız. Çünkü sizler Senirkent´in, bu ülkenin, bizlerin geleceğisiniz. O nedenle biz size en iyi imkanları sunmak için çalışıyoruz. Bugün ilk kez geldiğiniz bu okulda sizin ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü mekan ve imkan hazırlanarak sizlerin hizmetine sunulmuş durumdadır. Artık size yakışan bu yeni imkanları da kullanarak daha güzel ve daha büyük başarılara imza atmanızdır" dedi. 

 

22-11-201822-11-201822-11-201822-11-201822-11-201822-11-2018

Hükümet Konağı Kat3 Senirkent ISPARTA - 0246 511 48 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.