ISPARTA SENİRKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÜKSELİŞ VAKFI YÖNETİM KURULU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

YÜKSELİŞ VAKFI YÖNETİM KURULU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Senirkent Yükseliş Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Uğur Ziya ÖRMECİ ve Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet FİDAN, Erkan TÜRKER, Muharrem BARDAKk, Müjdat UMUTLU, Şaban İLİKSİZ ve Mehmet Ali KARCI İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin TURAÇ´ı ziyaret ederek "Hayırlı Olsun" dileğinde bulundular. Dostça bir ortamda, samimi bir havada geçen ziyarette Yükseliş Vakfı ile karşılıklı işbirliği içerisinde yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Senirket eğitimini bir adım daha ileriye götürmek için yapılacak her çalışmada birlikte istişare edilerek güzel kazanımlara imza atılabileceği konusunda ortak düşünceye sahip olunduğu görüldü. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin TURAÇ vakıfdan beklentilerini anlatarak her zaman birlikte çalışmaya hazır olduğunu söyledi. Vakfın bu nazik ziyaretinden duyduğu sevinci dile getiren TURAÇ, vakfa teşekkürlerini iletti. Eskiden olduğu gibi yine Senirkent´i eğitimde bir marka haline getirmek için Sayın Kaymakamımız liderliğinde çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Bu çalışmalar sırasında sizleri ve desteğinizi yanımızda görmek bizleri memnun eder, daha fazla çaba göstermek için motive eder dedi.

Yükseliş Vakfı Başkanı Sayın Uğur Ziya ÖRMECİ´de İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün misafirperverliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek "birlikte çok güzel çalışmaları hayata geçirebileceğimize olan inancım tamdır. Bu ziyaret sırasında gerek ilçe kaymakamımızdan gerekse de il milli eğitim müdürümüzden aldığımız enerji geleceğe dönük ümitlerimizi artırdı. Senirkent yararına olacak her çalışmada yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz" dedi. 

18-12-201718-12-201718-12-2017

Hükümet Konağı Kat3 Senirkent ISPARTA - 0246 511 48 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.